INFORMACE PRO 9. TŘÍDY

Informace o studiu

Žák roku

Zápis do 1. třídy

Informace pro 1. třídy

Informace pro 9. třídy

Den profesí

 

Atmosféru středoškolského prostředí zažili naši deváťáci v pátek 2. 12. 2022. V rámci Dne profesí vyrazili na vybrané střední školy, které pro ně připravily dopolední workshopy. Pracovali ve stavební laboratoři, navrhovali a kreslili 3D domek, opakovali části lidského těla ?, učili se poskytovat první pomoc a mnoho dalšího. Děkujeme Střední průmyslové škole stavební, Obchodní akademii, Střední zdravotnické škole a Slezskému gymnáziu za výbornou zkušenost.

 

 

Veletrh povolání Opava 5. 10. – 6. 10. 2022

 

Ve víceúčelové hale začal Veletrh povolání – přehlídka místních firem a téměř všech středních škol z Opavska a okolí. Proto jsme se s žáky devátých tříd vypravili na „výzvědy“. Volba správné školy je klíčovým okamžikem v životě, a proto si zaslouží dostatek času a pozornosti. Vystavovatelé na 78 stanovištích prezentovali své obory, vzdělávací plány i možnosti uplatnění v profesním životě. Bohatá nabídka informací, soutěží a drobných dárků pokračuje také zítra. Děkujeme.