INFORMACE PRO 9. TŘÍDY

Informace o studiu

Žák roku

Zápis do 1. třídy

Informace pro 1. třídy

Informace pro 9. třídy

Aktuality k přijímacímu řízení na SŠ (maturitní obory) ve školním roce 2020/2021

Aktuality k přijímacímu řízení na SŠ (učební obory) ve školním roce 2020/2021

Aktuality k přijímacímu řízení na SŠ (víceletá gymnázia) ve školním roce 2020/2021

Informace k úpravě termínů jednotné přijímací zkoušky ve školním roce 2020/2021

(pro více informací klikněte na dokument)

Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu rozhodlo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy o posunutí termínu vydávání zápisových lístků až do 30. dubna 2021. Přesné informace (včetně návodu – vzoru, jak zápisový lístek správně vyplnit, kdy a kam ho odevzdat) Vám budou zaslány v nejbližší době.

 
Přijímací zkoušky – ZMĚNA TERMÍNU

MŠMT informuje o úpravě termínů jednotné přijímací zkoušky.

Více informací získáte po kliknutí ZDE.
 
 

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /hosting/www/zsedvardabenese.cz/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /hosting/www/zsedvardabenese.cz/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/hosting/www/zs...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /hosting/www/zsedvardabenese.cz/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52