AKTIVITY ŠKOLNÍ DRUŽINY

Kroužky

Platba + provoz

Denní režim

Aktivity školní družiny

Odhlašování dětí

Školní družina odstartovala svou činnost již v srpnu!

Již 24. srpna odstartoval provoz školní družiny! V průběhu týdne děti a vychovatelé zažili mnoho různých aktivit. Zpívalo se s kytarou, vyráželo na výlety a hodně sportovalo. V rámci volného času jsme na školní zahradě stavěli domečky pro mravence a v herně zdokonalovali svou představivost při tvorbě bludišť či bunkrů. Nechybělo malování a hry, které jsme si všichni užili!
 
 

Lampionový průvod 2021

Děti navstěvující školní družinu si užily krásný sváteční program. Odpoledne vyráběly podkovy, svíčky i papírové husy a koně. V 17 hodin byl zahájen lampionový průvod s žáky a jejich rodiči. Celá akce byla zakončena u školního klubu, kde si všichni společně zazpívali, ochutnali martinské rohlíčky a pochutnali si na pečeném čaji.
Všechny fotografie z akce “Sv. Martin” naleznete ZDE.