AKTIVITY ŠKOLNÍ DRUŽINY

Kroužky

Platba + provoz

Denní režim

Aktivity školní družiny

Odhlašování dětí

Školní družina odstartovala svou činnost již v srpnu!

Již 24. srpna odstartoval provoz školní družiny! V průběhu týdne děti a vychovatelé zažili mnoho různých aktivit. Zpívalo se s kytarou, vyráželo na výlety a hodně sportovalo. V rámci volného času jsme na školní zahradě stavěli domečky pro mravence a v herně zdokonalovali svou představivost při tvorbě bludišť či bunkrů. Nechybělo malování a hry, které jsme si všichni užili!
 

Lampionový průvod 2021

Děti navstěvující školní družinu si užily krásný sváteční program. Odpoledne vyráběly podkovy, svíčky i papírové husy a koně. V 17 hodin byl zahájen lampionový průvod s žáky a jejich rodiči. Celá akce byla zakončena u školního klubu, kde si všichni společně zazpívali, ochutnali martinské rohlíčky a pochutnali si na pečeném čaji.
Všechny fotografie z akce “Sv. Martin” naleznete ZDE.

Družina nanečisto (15.3.2022)

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 uspořádala 5.3.2022 od 16.00 – 18.00 hod. prohlídku a ukázku práce školní družiny.
Všechny fotografie z akce naleznete ZDE.

Aprílový maškarní karneval 

Základní škola ve spolupráci se školní družinou zorganizovala veselý jarní karneval. Účastníci se vydali na promenádu masek, tancovali, hráli si na sochy, soutěžili v přehazování míčků nebo házení “talířů”. Přehlídka kostýmů se letos obzvlášť vydařila. Mezi dětmi se našel Bathman, Pat a Mat, policejní plukovník, rytíř nebo sám Harry Potter! Všem dětem, rodičům i zaměstnancům děkujeme za účast…! Všechny fotografie naleznete na sociálních sítích školy.

Velikonoční aerobik na ZŠ Vrchní (2021/2022)

V pondělí se konal Velikonoční aerobik na ZŠ Vrchní, kde naši žáci vybojovali krásné dvě medaile.
V kategorii 1. – 2. ročník vybojovala 3. místo Eliška Novotná z 1.B. V kategorii 3., 4. a 5. ročník získala zlatou medaili Lucie Coganová ze 4. třídy.Jako jediný soutěžící z řad chlapců se umístil i Viktor Russell May ze 3.A. Gratulujeme!

 

Karaoke

Dne 25. 4. 2022 se konalo druhé žákovské karaoke, kam se mohly přihlásit děti navstěvující školní družinu. A co se zpívalo? Z hitů vybereme například skupinu Mirai a jejich skladbu Yahoda, popřípadě také anglické skladby, kdy zazněl Dance monkey!  Akci si všichni užili, ať vám to zpívá a družina vás baví!