ŠKOLNÍ PLES, TANEČNÍ

Školní sbor EBEN

Školní ples

Zahájení tanečního kurzu pro žáky 9. ročníku

Ve čtvrtek 18. 4. 2024 proběhlo zahájení tanečního kurzu pro naše deváťáky. Hned v úvodu se seznámili s pravidly etikety a pustili se do prvních kroků. Ať vás tanec baví!

Všechny fotografie naleznete na sociálních sítích školy.

Školní ples

Naše škola každoročně pořádá společenský ples, kde dochází k setkání rodičů, učitelů i zajímavých osobností z našeho města.

Taneční devátého ročníku (2022/2023)

Závěr devátého ročníku patří tanečním lekcím, které se každoročně těší velikému zájmu.

Aby měli naši téměř absolventi památku, všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.

Taneční devátého ročníku (2021/2022)

Sedm lekcí, 14. hodin a je tu závěr tanečního kurzu pod vedením manželů Hartmannových. Z našich deváťáků jsou již mladí dospělí. Brzy je čeká kurz další, nicméně již jako středoškoláky. Věříme, že zazáříte jak na parketu školy, tak i v sálech a na plesích. Byli jste úžasní. Ať vás tanec i další studium baví.

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE.

Závěrečný galavečer žáků 9. ročníku (2021/2022)

Žáci devátého ročníku si minulý týden užili závěrečný galavečer pod vedením manželů Hartmannových. Na pódiu předvedli vše, co se během lekcí ve škole naučili. Jak samotné fotografie napovídají, všem to nesmírně slušelo.

FOTOGRAFIE ZE ZÁVĚREČNÉHO GALAVEČERA JSOU KE STAŽENÍ ZDE.