AKTIVITY ŠKOLNÍHO KLUBU

Kroužky

Platba + provoz

Denní režim

Aktivity školního klubu

Měsíční plán

Odhlašování dětí

Ukliďme Česko! 

Ekotým a Školní klub ZŠ E. Beneše se zapojili do výzvy UKLIĎME ČESKO. Parta statečných sběračů popadla rukavice a igelitové pytle. Žáci se společně vydali k řece a cestou sbírali vše, co do přírody nepatří. Po náročném úklidu a 8 pytlech plných odpadků si účastníci opekli spekáčky. Děkujeme, že děláte Opavu čistější.

Tulipánového měsíc – poděkování

Před pár dny skončil březen – Tulipánový měsíc, na kterém se naše škola podílela výtvarnými pracemi a papírovými tulipány. Jeho cílem je přinést s jarem i naději všem, kdo se osobně či v blízkém okolí setkávají s onkologickým onemocněním. Vyzdobeny byly například prostory Fakultní nemocnice Olomouc, Nemocnice Prostějov, Polikliniky Uničov nebo nemocnice v Přerově a Šumperku. Velice nás těší, že jsme přiložili ruku k dílu a zapojili se do rozveselení nemocničních prostor.

Aprílové střílení školního klubu 

První duben je známý žerty. U nás se ale opravdu střílelo. Do školního klubu a tělocvičny dorazilo SVČ Opava se svými laserovými zbraněmi. Děti si na chvíli zahrály na kovboje a zkoušely paprskem světla trefit terč. Mnohokrát děkujeme SVČ za spolupráci.