PEDAGOGOVÉ 2. STUPEŇ

Vedení školy

Pedagogové 1. stupeň

Pedagogové 2. stupeň

Další pedagogičtí pracovníci

Provozní zaměstnanci školy

JMÉNO TŘÍDNICTVÍ DALŠÍ FUNKCE E-MAIL VYUČOVANÉ PŘEDMĚTY
Mgr. Martina Švábová VI.A   Svabova@zsedvardabenese.cz AJ, VV
Mgr. Blanka Šindelářová VI.B  koordinátorka EVVO Sindelarova@zsedvardabenese.cz RJ, Z
Mgr. Michaela Blahová VI.C IT koordinátorka Blahova@zsedvardabenese.cz INF, M
Mgr. Jakub Hulva VII.A   Hulva@zsedvardabenese.cz TV, Z
Mgr. Anna Šímová VII.B   Simova@zsedvardabenese.cz ČJ, HV
Ing. René Vojtěšek VII.C   Vojtesek@zsedvardabenese.cz M, F, CH
Mgr. David Růžička VIII.A   Ruzicka@zsedvardabenese.cz TV, ZT, Z
Mgr. Martin Kovář VIII.B   Kovar@zsedvardabenese.cz M, F
Mgr. Markéta Rádková VIII.C   Radkova@zsedvardabenese.cz FJ, D
Mgr. Dana Černínová IX.A   Cerninova@zsedvardabenese.cz M, Z
Mgr. Hana Farská IX.B   Farska@zsedvardabenese.cz ČJ, NJ
Mgr. Martina Sikorová IX.C IT koordinátorka  Sikorova@zsedvardabenese.cz M, PŘ
Mgr. Romana Chalupská     Chalupska@zsedvardabenese.cz ČJ, NJ
Mgr. Žaneta Bechná   speciální pedagog  Bechna@zsedvardabenese.cz ČJ, SPP
Mgr. Eliška Drápelová   metodik prevence – 1.st.  Drapelova@zsedvardabenese.cz ČJ, VV
Mgr. Maryna Shnitser     Shnitser@zsedvardabenese.cz AJ
Mgr. Omar Miludi   rodilý mluvčí AJ  Miludi@zsedvardabenese.cz AJ
Mgr. Miroslava Stošenovská   metodik prevence – 2.st. Stosenovska@zsedvardabenese.cz OV, AJ
Bc. Vojtěch Adamík     Adamik@zsedvardabenese.cz TV, VAŘ
Mgr. Jaromír Hendrych     Hendrych@zsedvardabenese.cz M, VKO
Mgr. Veronika Trojková   PR, správce webu a soc. sítí  Trojkova@zsedvardabenese.cz NJ, ČCJ, TV
Mgr. Lucie Viktorinová   výchovný poradce Viktorinova@zsedvardabenese.cz PŘ, CH
Mgr. Silvie Machovská     Machovska@zsedvardabenese.cz AJ
Mgr. Pavla Jurčová   mateřská dovolená  Jurcova@zsedvardabenese.cz ČJ, FJ
PhDr. Bc. Petr Častulík   zástupce ŘŠ pro ekonomiku a provoz Castulik@zsedvardabenese.cz D, FG
Mgr. Karel Frýdl   zástupce ŘŠ pro pedagogický proces Frydl@zsedvardabenese.cz TV, PŘ