PEDAGOGOVÉ 2. STUPEŇ

Vedení školy

Pedagogové 1. stupeň

Pedagogové 2. stupeň

Další pedagogičtí pracovníci

Provozní zaměstnanci školy

JMÉNO TŘÍDNICTVÍ DALŠÍ FUNKCE E-MAIL VYUČOVANÉ PŘEDMĚTY
Mgr. Jana Lhotská VI.A   Lhotska@zsedvardabenese.cz ČJ, VV
Mgr. Jaromír Hendrych VI.B   Hendrych@zsedvardabenese.cz M, OV
Mgr. Zuzana Míčková VI.C   Mickova@zsedvardabenese.cz ČJ, TV, AJ
Mgr. Hana Farská VII.A   Farska@zsedvardabenese.cz ČJ, NJ
Mgr. Blanka Šindelářová VII.B koordinátorka EVVO  Sindelarova@zsedvardabenese.cz RJ, Z
Mgr. Maryna Shnitser VII.C   Shnitser@zsedvardabenese.cz AJ
Mgr. Dana Černínová VIII.A   Cerninova@zsedvardabenese.cz M, Z
Mgr. Anna Šímová VIII.B   Simova@zsedvardabenese.cz ČJ, HV
Ing. René Vojtěšek VIII.C metodik prevence  Vojtesek@zsedvardabenese.cz F, CH, TV
Mgr. David Růžička IX.A   Ruzicka@zsedvardabenese.cz TV, ZT, Z
Mgr. Martin Kovář IX.B   Kovar@zsedvardabenese.cz M, F
Mgr. Markéta Rádková IX.C   Radkova@zsedvardabenese.cz FJ, D
Mgr. Romana Chalupská   zástupkyně ŘŠ pro pedagogický proces  Chalupska@zsedvardabenese.cz AJ
Mgr. Žaneta Bechná   speciální pedagog  Bechna@zsedvardabenese.cz ČJ, SPP
Mgr. Eliška Drápelová   metodik prevence  Drapelova@zsedvardabenese.cz ČJ, VV, ŠJ
Mgr. Omar Miludi   rodilý mluvčí AJ  Miludi@zsedvardabenese.cz AJ
Mgr. Lada Peterková     Peterkova@zsedvardabenese.cz AJ
Bc. Vojtěch Adamík      Adamik@zsedvardabenese.cz TV
PhDr. Bc. Petr Častulík     Castulik@zsedvardabenese.cz D, FG
Mgr. Veronika Trojková   PR, správce webu a soc. sítí  Trojkova@zsedvardabenese.cz NJ, ČCJ, INF
Mgr. Lucie Viktorinová   výchovný poradce Viktorinova@zsedvardabenese.cz PŘ, CH
Mgr. Silvie Machovská     Machovska@zsedvardabenese.cz AJ
Mgr. Pavla Jurčová     Jurcova@zsedvardabenese.cz ČJ, FJ
Bc. Tomáš Jindřich     Jindrich@zsedvardabenese.cz AJ, OV
Mgr. Bc. Michaela Blahová   koordinátorka IT Blahova@zsedvardabenese.cz INF, M
Bc. Milan Sosna   koordinátor IT Sosna@zsedvardabenese.cz INF, ZT
Mgr. Karel Frýdl   statutární zástupce ŘŠ Frydl@zsedvardabenese.cz TV, PŘ