PEDAGOGOVÉ 2. STUPEŇ

Vedení školy

Pedagogové 1. stupeň

Pedagogové 2. stupeň

Další pedagogičtí pracovníci

Provozní zaměstnanci školy

JMÉNO TŘÍDNICTVÍ DALŠÍ FUNKCE E-MAIL VYUČOVANÉ PŘEDMĚTY
Mgr. Jakub Hulva VI.A   Hulva@zsedvardabenese.cz TV, VKZ, SP
Mgr. Anna Šímová VI.B   Simova@zsedvardabenese.cz ČJ, HV
Mgr. René Vojtěšek VI.C   Vojtesek@zsedvardabenese.cz M, CH, F
Mgr. David Růžička VII.A   Ruzicka@zsedvardabenese.cz TV, ZT
Mgr. Martin Kovář VII.B   Kovar@zsedvardabenese.cz M, FYZ
Mgr. Markéta Rádková VII.C   Rádková@zsedvardabenese.cz D, FJ
Mgr. Dana Černínová VIII.A   Cerninova@zsedvardabenese.cz M, FG, I, Z
Mgr. Hana Farská VIII.B   Farska@zsedvardabenese.cz ČJ, NJ
Mgr. Martina Sikorová VIII.C koordinátor ICT  Sikorova@zsedvardabenese.cz M, PŘ
Mgr. Eliška Drápelová IX.A šk. metodik prevence – 1.st. Drapelova@zsedvardabenese.cz ČJ, VV, ŠJ
Mgr. Romana Chalupská IX.B   Chalupska@zsedvardabenese.cz AJ
Mgr. Bc. Michaela Blahová     Blahova@zsedvardabenese.cz I
Mgr. Jana Lhotská     Lhotska@zsedvardabenese.cz ČJ, VV
Mgr. Tomáš Smolek     Smolek@zsedvardabenese.cz AJ
Mgr. Miroslava Stošenovská   metodik prevence – 2.st. Stosenovska@zsedvardabenese.cz OV, AJ
Mgr. Blanka Šindelářová   koordinátor EVVO  Sindelarova@zsedvardabenese.cz RJ, Z
Mgr. Martina Švábová     Svabova@zsedvardabenese.cz AJ
Mgr. Bc. Veronika Trojková   PR, správce webu a soc. sítí  Trojkova@zsedvardabenese.cz NJ, VÝCH
Mgr. Lucie Viktorinová   výchovný poradce Viktorinova@zsedvardabenese.cz PŘ, CH
Mgr. Silvie Machovská     Machovska@zsedvardabenese.cz AJ
Mgr. Pavla Jurčová   mateřská dovolená  Jurcova@zsebenese.opava.cz ČJ, FJ
PhDr. Bc. Petr Častulík   zástupce ŘŠ pro ekonomiku a provoz    
Mgr. Karel Frýdl   zástupce ŘŠ pro pedagogický proces