Nabídka pracovní pozice – UČITEL/UČITELKA ANGLICKÉHO JAZYKA, UČITEL/UČITELKA PRO 1. STUPEŇ

27.06.24
Do svého týmu přijmeme kolegyni či kolegu na pozici učitel/ka anglického jazyka a učitel/ka 1. stupně.
Předpokladem nástupu je splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona 563/2004 Sb., schopnost práce v týmu, spolehlivost, ochota vzdělávat se, komunikativnost a empatický přístup.
Zaměstnanecké výhody: FKSP – příspěvek na obědy a penzijní pojištění, osobní ohodnocení, odměny.
Váš životopis s motivačním dopisem zašlete na: info@zsedvardabenese.cz.

Podobné příspěvky

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vážení rodiče, se znepokojením jsem se dozvěděla o existenci anonymní petice, která zpochybňuje mé vedení školy. I když respektuji právo na vyjádření, anonymní povaha a vážnost vznesených obvinění mě nutí reagovat a uvést věci na pravou míru. Již od počátku mého...

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Finanční podpora, kterou poskytl Krajský úřad MSK na realizaci našeho projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, pomáhala zlepšit vztahy mezi dětmi. Díky ní si mohli tento školní rok žáci ze čtvrtých a šestých ročníků užít adaptační kurzy v krásném prostředí střediska...