Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

25.06.24
Finanční podpora, kterou poskytl Krajský úřad MSK na realizaci našeho projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, pomáhala zlepšit vztahy mezi dětmi. Díky ní si mohli tento školní rok žáci ze čtvrtých a šestých ročníků užít adaptační kurzy v krásném prostředí střediska Bílé Holubice v Mokřinkách za zlomek původní ceny. Adaptační kurzy se staly pro mnohé dostupnější a zúčastnilo se více dětí, což je u těchto akcí velmi důležité. Ale to není vše. Na kurzech a poté také v průběhu roku pracovali s kolektivy tříd odborníci z Centra inkluze, kteří při svých aktivitách spolu s třídními učiteli usilovali zejména o zlepšení komunikace mezi žáky. Všechny tyto preventivní programy byly také hrazeny z prostředků Moravskoslezského kraje.

Podobné příspěvky

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vážení rodiče, se znepokojením jsem se dozvěděla o existenci anonymní petice, která zpochybňuje mé vedení školy. I když respektuji právo na vyjádření, anonymní povaha a vážnost vznesených obvinění mě nutí reagovat a uvést věci na pravou míru. Již od počátku mého...