Slavnostní rozloučení s žáky devátého ročníku ve školním roce 2023/2024

20.06.24

Dne 19. 6. 2024 se v Obecním domě v Opavě konalo slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku. Atmosféra byla nabitá emocemi, slzami dojetí i radostným očekáváním. Žáci, oblečení do svátečního, si po devíti letech vyslechli slova chvály a přání do další životní etapy. Paní ředitelka ve svém projevu s hrdostí shrnula výsledky žáků a zdůraznila jejich individuální talenty. “Pamatujte si, že ať už se v životě vydáte jakoukoli cestou, vždy se držte svých snů a nenechte se odradit překážkami,” vzkázala jim s nadějí v hlase. Následovalo předávání pamětních listů a drobných dárků. Mnoho žáků si odneslo i pochvaly za vynikající prospěch, aktivní přístup k výuce nebo mimoškolní aktivity. Mezi oceněnými nechyběli ani vítězové školních olympiád, sportovci či talentovaní umělci. Slavnostní atmosféru dokreslily proslovy zástupců tříd, třídních učitelů a vzpomínkové prezentace. Všichni přítomní se shodli, že i když loučení s deváťáky bylo těžké, zároveň se otevírá další kapitola plná nových možností. Žáci si ze základní školy odnesli nejen pevné znalosti, ale i důležité životní dovednosti a přátelství na celý život. Přejeme jim hodně štěstí, odvahy a chuti zdolávat všechny překážky, které jim osud postaví do cesty.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.

Podobné příspěvky

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vážení rodiče, se znepokojením jsem se dozvěděla o existenci anonymní petice, která zpochybňuje mé vedení školy. I když respektuji právo na vyjádření, anonymní povaha a vážnost vznesených obvinění mě nutí reagovat a uvést věci na pravou míru. Již od počátku mého...

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Finanční podpora, kterou poskytl Krajský úřad MSK na realizaci našeho projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, pomáhala zlepšit vztahy mezi dětmi. Díky ní si mohli tento školní rok žáci ze čtvrtých a šestých ročníků užít adaptační kurzy v krásném prostředí střediska...