Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

12.06.24

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se koupali hned na dvou španělských plážích, navštívili Barcelonu, historickou Gironu a klášter Montserrat zasazený v horách. V Tossa de Mar nás čekala plavba v lodích s proskleným dnem, které vjížděly až do zaplavených jeskyní. V hlavním městě Katalánska nás okouzlila Gaudího Sagrada Familia, Parc Güell, slavná ulice La Rambla, gotická čtvrť, kudy chodil Kryštof Kolumbus, a také jedno z největších akvárií v Evropě. A to není všechno, prohlédněte si naše fotoalbum. Tady se určitě ještě někdy vrátíme!

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.

 

Podobné příspěvky

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vážení rodiče, se znepokojením jsem se dozvěděla o existenci anonymní petice, která zpochybňuje mé vedení školy. I když respektuji právo na vyjádření, anonymní povaha a vážnost vznesených obvinění mě nutí reagovat a uvést věci na pravou míru. Již od počátku mého...

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Finanční podpora, kterou poskytl Krajský úřad MSK na realizaci našeho projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, pomáhala zlepšit vztahy mezi dětmi. Díky ní si mohli tento školní rok žáci ze čtvrtých a šestých ročníků užít adaptační kurzy v krásném prostředí střediska...