Slavnostní udělování ředitelských pochval na 1. stupni

01.02.24

Ve středu 31. 1. 2024 se konalo slavnostní předávání vysvědčení a zároveň ocenění výjimečných žáků, kteří nás v různých oblastech sportu nebo vědy reprezentovali. Děti z rukou paní ředitelky obdržely pochvalný list a památeční placku.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE. 

Podobné příspěvky

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vážení rodiče, se znepokojením jsem se dozvěděla o existenci anonymní petice, která zpochybňuje mé vedení školy. I když respektuji právo na vyjádření, anonymní povaha a vážnost vznesených obvinění mě nutí reagovat a uvést věci na pravou míru. Již od počátku mého...

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Finanční podpora, kterou poskytl Krajský úřad MSK na realizaci našeho projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, pomáhala zlepšit vztahy mezi dětmi. Díky ní si mohli tento školní rok žáci ze čtvrtých a šestých ročníků užít adaptační kurzy v krásném prostředí střediska...