Slavnostní předávání vysvědčení žákům 1. ročníku 

01.02.24

Ve středu 31. 1. 2024 se na ZUŠ Opava konalo slavnostní předávání vysvědčení žákům prvních tříd. Za přítomnosti rodičů, spolužáků a v neposlední řadě paní ředitelky a třídních učitelek dnes naši nejmenší obdrželi své první vysvědčení. Významnou událost doplnil školní pěvecký sbor EBEN, recitace a vystoupení gymnastek, které předvedly úžasnou sestavu.
Milí prvňáčci, přejeme vám krásný vstup do nového pololetí, mnoho zážitkům, sdílených radostí a v neposlední řadě úspěch, který je výsledek naší společné práce.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.

Podobné příspěvky

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vážení rodiče, se znepokojením jsem se dozvěděla o existenci anonymní petice, která zpochybňuje mé vedení školy. I když respektuji právo na vyjádření, anonymní povaha a vážnost vznesených obvinění mě nutí reagovat a uvést věci na pravou míru. Již od počátku mého...

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Finanční podpora, kterou poskytl Krajský úřad MSK na realizaci našeho projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, pomáhala zlepšit vztahy mezi dětmi. Díky ní si mohli tento školní rok žáci ze čtvrtých a šestých ročníků užít adaptační kurzy v krásném prostředí střediska...