Slavnostní předávání vysvědčení žákům 1. ročníku 

01.02.24

Ve středu 31. 1. 2024 se na ZUŠ Opava konalo slavnostní předávání vysvědčení žákům prvních tříd. Za přítomnosti rodičů, spolužáků a v neposlední řadě paní ředitelky a třídních učitelek dnes naši nejmenší obdrželi své první vysvědčení. Významnou událost doplnil školní pěvecký sbor EBEN, recitace a vystoupení gymnastek, které předvedly úžasnou sestavu.
Milí prvňáčci, přejeme vám krásný vstup do nového pololetí, mnoho zážitkům, sdílených radostí a v neposlední řadě úspěch, který je výsledek naší společné práce.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.

Podobné příspěvky

Pohádkový zápis nanečisto 

Pohádkový zápis nanečisto 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve všechny předškoláky se svými rodiči na Pohádkový zápis nanečisto, který se uskuteční v úterý 19. 3. 2024 od 15:00 - 16:30 hod. v budově školy. V rámci předzápisu proběhne v 16:00 schůzka pro zájemce o bilingvní (dvojjazyčné)...