Slavnostní předávání vysvědčení žákům 1. ročníku

01.02.24

Ve středu 31. 1. 2024 se na ZUŠ Opava konalo slavnostní předávání vysvědčení žákům prvních tříd. Za přítomnosti rodičů, spolužáků a v neposlední řadě paní ředitelky a třídních učitelek dnes naši nejmenší obdrželi své první vysvědčení. Významnou událost doplnil školní pěvecký sbor EBEN, recitace a vystoupení gymnastek, které předvedly úžasnou sestavu.
Milí prvňáčci, přejeme vám krásný vstup do nového pololetí, mnoho zážitkům, sdílených radostí a v neposlední řadě úspěch, který je výsledek naší společné práce.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.