Andělské Vánoce 2023

13.12.23

V úterý 12. 12. 2023 se na naší škole konala akce Andělské Vánoce. Cimbálová hudba v kombinaci se školním pěveckým sborem nám všem vnukla myšlenku, že jsou tady opět ty nejkrásnější svátky roku. Chvíle dojetí střídaly úsměvy a dlouhý potlesk, kterého si nesmírně vážíme. Potěšil nás, zahřál na srdci a díky němu víme, že to, co děláme, děláme správně. Děkujeme všem návštěvníkům, současným i bývalým žákům, rodičům i přátelům školy za vytvoření nezapomenutelné atmosféry. Obrovské díky patří i našim žákům, kteří během prosince tvořili rozmanité výrobky, které dnes nabízeli na jarmarku. Svíčky, sněhuláci, přívěsky, andělé nebo něco na zub, to vše u nás bylo k mání. Za organizaci děkujeme všem pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům, kteří stáli u zrodu myšlenky, procesu tvoření a na závěr byli u toho, když se vše povedlo. Mezi hudbou a dobrým punčem, mezi jarmarkem a focením se konaly i dílničky. Naši návštěvníci si mohli nazdobit baňky, vyrobit opravdovou voskovou svíčku nebo různé papírové i dřevěné dekorace. Ať tedy Andělské Vánoce zůstanou krásnou vzpomínkou na závěr kalendářního roku na Základní škole Edvarda Beneše. Děkujeme!

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE PO KLIKNUTÍ ZDE.

Podobné příspěvky

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vážení rodiče, se znepokojením jsem se dozvěděla o existenci anonymní petice, která zpochybňuje mé vedení školy. I když respektuji právo na vyjádření, anonymní povaha a vážnost vznesených obvinění mě nutí reagovat a uvést věci na pravou míru. Již od počátku mého...

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Finanční podpora, kterou poskytl Krajský úřad MSK na realizaci našeho projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, pomáhala zlepšit vztahy mezi dětmi. Díky ní si mohli tento školní rok žáci ze čtvrtých a šestých ročníků užít adaptační kurzy v krásném prostředí střediska...