Andělské Vánoce 2023

13.12.23

V úterý 12. 12. 2023 se na naší škole konala akce Andělské Vánoce. Cimbálová hudba v kombinaci se školním pěveckým sborem nám všem vnukla myšlenku, že jsou tady opět ty nejkrásnější svátky roku. Chvíle dojetí střídaly úsměvy a dlouhý potlesk, kterého si nesmírně vážíme. Potěšil nás, zahřál na srdci a díky němu víme, že to, co děláme, děláme správně. Děkujeme všem návštěvníkům, současným i bývalým žákům, rodičům i přátelům školy za vytvoření nezapomenutelné atmosféry. Obrovské díky patří i našim žákům, kteří během prosince tvořili rozmanité výrobky, které dnes nabízeli na jarmarku. Svíčky, sněhuláci, přívěsky, andělé nebo něco na zub, to vše u nás bylo k mání. Za organizaci děkujeme všem pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům, kteří stáli u zrodu myšlenky, procesu tvoření a na závěr byli u toho, když se vše povedlo. Mezi hudbou a dobrým punčem, mezi jarmarkem a focením se konaly i dílničky. Naši návštěvníci si mohli nazdobit baňky, vyrobit opravdovou voskovou svíčku nebo různé papírové i dřevěné dekorace. Ať tedy Andělské Vánoce zůstanou krásnou vzpomínkou na závěr kalendářního roku na Základní škole Edvarda Beneše. Děkujeme!

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE PO KLIKNUTÍ ZDE.

Podobné příspěvky

Pohádkový zápis nanečisto 

Pohádkový zápis nanečisto 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve všechny předškoláky se svými rodiči na Pohádkový zápis nanečisto, který se uskuteční v úterý 19. 3. 2024 od 15:00 - 16:30 hod. v budově školy. V rámci předzápisu proběhne v 16:00 schůzka pro zájemce o bilingvní (dvojjazyčné)...