Vánoční dílny 2023 

09.12.23

Dnes se konaly vánoční dílny, kdy žáci napříč ročníky vyráběli rozmanité dárky, které si budete moci zakoupit na úterní akci “Andělské Vánoce”. Naši nejmladší se pustili do dekorací ze dřeva, papíru nebo látek. Na druhém stupni nescházelo zdobení perníčků, pečení, výroba malovaných svíček nebo přívěsků z korálků, zdobení vlněných čepic i adventních věnců.

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE PO KLIKNUTÍ ZDE. 

 

Podobné příspěvky

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vážení rodiče, se znepokojením jsem se dozvěděla o existenci anonymní petice, která zpochybňuje mé vedení školy. I když respektuji právo na vyjádření, anonymní povaha a vážnost vznesených obvinění mě nutí reagovat a uvést věci na pravou míru. Již od počátku mého...

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Finanční podpora, kterou poskytl Krajský úřad MSK na realizaci našeho projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, pomáhala zlepšit vztahy mezi dětmi. Díky ní si mohli tento školní rok žáci ze čtvrtých a šestých ročníků užít adaptační kurzy v krásném prostředí střediska...