Odpoledne na ZŠ Edvarda Beneše pro budoucí šesťáky a jejich rodiče

23.11.23
ZŠ Edvarda Beneše zve všechny budoucí šesťáky a jejich rodiče na akci s názvem Odpoledne na ZŠ Edvarda Beneše pro budoucí šesťáky a jejich rodiče, která se uskuteční ve středu 29. 11. 2023 od 16:00. Čeká Vás prohlídka školy a školního klubu, informace o ZŠ a společná diskuze.
V případě otázek volejte na tel. 606 288 300. (Mgr. Karel Frýdl, ZŘŠ)
SRDEČNĚ SE NA VÁS TĚŠÍ VEDENÍ ŠKOLY.

Podobné příspěvky

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vážení rodiče, se znepokojením jsem se dozvěděla o existenci anonymní petice, která zpochybňuje mé vedení školy. I když respektuji právo na vyjádření, anonymní povaha a vážnost vznesených obvinění mě nutí reagovat a uvést věci na pravou míru. Již od počátku mého...

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Finanční podpora, kterou poskytl Krajský úřad MSK na realizaci našeho projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, pomáhala zlepšit vztahy mezi dětmi. Díky ní si mohli tento školní rok žáci ze čtvrtých a šestých ročníků užít adaptační kurzy v krásném prostředí střediska...