Základní škola Edvarda Beneše v Opavě nabízí práci na pozici asistent pedagoga/školní asistent

29.08.23

Základní škola Edvarda Beneše v Opavě nabízí práci na pozici asistent pedagoga/školní asistent.

Úvazek: 40 hodin (20 hod. asistent pedagoga, 20 hodin školní asistent)

Nabízíme: osobní ohodnocení, až 3x ročně odměny, benefity školy (Multisport karta, důchodové pojištění, Edenred Card FKSP a dotované obědy)

Nástup možný od 1. 9. 2023.

V případě zájmu nás informujte na e-mail: info@zsedvardabenese.cz.

Podobné příspěvky

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vážení rodiče, se znepokojením jsem se dozvěděla o existenci anonymní petice, která zpochybňuje mé vedení školy. I když respektuji právo na vyjádření, anonymní povaha a vážnost vznesených obvinění mě nutí reagovat a uvést věci na pravou míru. Již od počátku mého...

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Finanční podpora, kterou poskytl Krajský úřad MSK na realizaci našeho projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, pomáhala zlepšit vztahy mezi dětmi. Díky ní si mohli tento školní rok žáci ze čtvrtých a šestých ročníků užít adaptační kurzy v krásném prostředí střediska...