Výběrové řízení na pracovní pozici: kuchař/kuchařka do školní kuchyně

09.01.23
Školní jídelna při ZŠ Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici kuchař/kuchařka do školní kuchyně
– požadavky: výuční list v oboru
– úvazek: 40. hod./ t.
– k pohovoru nutno přinést profesní životopis
V případě zájmu kontaktujte vedoucí školní jídelny p. Josefusovou na tel. 601 565 068. Následně budete pozváni k osobnímu pohovoru.

Podobné příspěvky

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vážení rodiče, se znepokojením jsem se dozvěděla o existenci anonymní petice, která zpochybňuje mé vedení školy. I když respektuji právo na vyjádření, anonymní povaha a vážnost vznesených obvinění mě nutí reagovat a uvést věci na pravou míru. Již od počátku mého...

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Finanční podpora, kterou poskytl Krajský úřad MSK na realizaci našeho projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, pomáhala zlepšit vztahy mezi dětmi. Díky ní si mohli tento školní rok žáci ze čtvrtých a šestých ročníků užít adaptační kurzy v krásném prostředí střediska...