Úspěch gymnastek

30.11.22

Ve středu 23.11. se naše děvčata zúčastnila okresního finále ve sportovní gymnastice. V kategorii 4. a 5. tříd vybojovala Agáta Sedlářová, Johanka Poštulková, Ema Přibylová a Eva Hostášková krásné 2. místo.
V kategorii 1. až 3. tříd obsadil tým ve složení Amálie Mužíková, Anežka Kožialová, Vendula Ricková a Ema Štefková
4. místo. Děvčata 6. tříd Agáta Janíková, Aneta Žalčíková, Antonina Shatalova a Kateřina Jonáková se umístila na 6. příčce.
Všem žákyním gratulujeme a připojujeme velké poděkování paní učitelce Pavlíkové za přípravu sportovkyň.