Noční běh pro Světlušku

24.09.22

Základní škola Edvarda Beneše v Opavě Vás zve na Noční běh pro Světlušku.
Kdy? Ve čtvrtek 29. 9. 2022.
Kde? Městské sady / před fotbalovým stadionem.
V kolik hodin? V 19:15 před stadionem.
S kým? S paní učitelkou Trojkovou, s rodiči i kamarády.
Proč? Pro dobrou věc. Přidej se k nám a společně rozsviťme ulice Opavy.Všechny informace a lístečky s pokyny naleznete u p. učitelky (kabinet německého jazyka) nebo na e-mailu: Trojkova@zsedvardabenese.cz.

Podobné příspěvky

Rozloučení s masopustem

Rozloučení s masopustem

V úterý 13. 2. 2024 patřila velká přestávka školnímu klubu a ekotýmu, kteří společně připravili rozloučení s masopustem. Naše školáky čekala stanovitě jako bába v koši, maska kobyly, ve které obíhali kužel, medvěd nebo tanec. Děkujeme členům ekotýmu a žákům školního...

Maškarní karneval 

Maškarní karneval 

V úterý 13. 2. 2024 se konal Maškarní karneval, který společně s námi připravilo SRPDŠ. Na děti čekala spousta tance i soutěží. Mezi maskami se letos objevili hrdinové z Marvel, indiáni, zvířátka nebo třeba dinosauři. Hudba, tanec, soutěže, to byl letošní karneval....

Školním ples k 50. výročí školy a sportovních tříd 

Školním ples k 50. výročí školy a sportovních tříd 

Ples pořádaný SRPDŠ školy se uskutečnil v pátek 9. února 2023 v sálu Lidového domu v Opavě. Úvodního slova a zahájení se ujala paní ředitelka, která poděkovala všem členům SRPDŠ za jejich práci a také zavzpomínala na historii a vznik hokejových tříd. Poté na parket...