Noční běh pro Světlušku

24.09.22

Základní škola Edvarda Beneše v Opavě Vás zve na Noční běh pro Světlušku.
Kdy? Ve čtvrtek 29. 9. 2022.
Kde? Městské sady / před fotbalovým stadionem.
V kolik hodin? V 19:15 před stadionem.
S kým? S paní učitelkou Trojkovou, s rodiči i kamarády.
Proč? Pro dobrou věc. Přidej se k nám a společně rozsviťme ulice Opavy.Všechny informace a lístečky s pokyny naleznete u p. učitelky (kabinet německého jazyka) nebo na e-mailu: Trojkova@zsedvardabenese.cz.

Podobné příspěvky

Velikonoce všemi smysly – pozvánka

Velikonoce všemi smysly – pozvánka

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 a školní klub při ZŠ Vás zve na akci Velikonoce všemi smysly.  Více informací naleznete na plakátu. Těšíme se na Vás.

Motivační videa pro budoucí prvňáčky. Uč se jazyky!

Motivační videa pro budoucí prvňáčky. Uč se jazyky!

Vážení rodiče, milí předškoláci, srdečně vás zveme k zápisu do první třídy, který se uskuteční ve dnech 13. 4. 2023 a 14. 4. 2023 od 14:00 do 18:00. Těšíme se na Vás. https://youtu.be/r21BrkIzFEw   Uč se jazyky! Vážení rodiče, nabízíme Vám k zhlédnutí krátký...