Noční běh pro Světlušku

24.09.22

Základní škola Edvarda Beneše v Opavě Vás zve na Noční běh pro Světlušku.
Kdy? Ve čtvrtek 29. 9. 2022.
Kde? Městské sady / před fotbalovým stadionem.
V kolik hodin? V 19:15 před stadionem.
S kým? S paní učitelkou Trojkovou, s rodiči i kamarády.
Proč? Pro dobrou věc. Přidej se k nám a společně rozsviťme ulice Opavy.Všechny informace a lístečky s pokyny naleznete u p. učitelky (kabinet německého jazyka) nebo na e-mailu: Trojkova@zsedvardabenese.cz.

Podobné příspěvky

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vyjádření ředitelky školy k anonymní petici

Vážení rodiče, se znepokojením jsem se dozvěděla o existenci anonymní petice, která zpochybňuje mé vedení školy. I když respektuji právo na vyjádření, anonymní povaha a vážnost vznesených obvinění mě nutí reagovat a uvést věci na pravou míru. Již od počátku mého...

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Finanční podpora, kterou poskytl Krajský úřad MSK na realizaci našeho projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, pomáhala zlepšit vztahy mezi dětmi. Díky ní si mohli tento školní rok žáci ze čtvrtých a šestých ročníků užít adaptační kurzy v krásném prostředí střediska...