Michal Stalmach – vítěz v soutěži „Pojmenuj si svůj trolejbus“

06.05.21

Dopravní podnik města Opavy vyhlásil soutěž s názvem „Pojmenuj si svůj trolejbus“.
Pořadatelé obdrželi okolo 100 výkresů, ze kterých vybrali 15 nejpovedenějších, které visí ve výcvikovém centru na DPMO. Do užšího výběru se dostalo 15 obrázků, mezi nimi i výtvory od Ondry Rozsypala z 5. A a Květy Havlíčkové ze 4. B. Výkres s názvem “Opávák“ byl vybrán k umístění na jeden z vozů, který již jezdí po našem městě. Jeho autorem je Michal Stalmach z 5. A, který si dnes na ředitelství MDPO slavnostně převzal cenu.

Gratulujeme!