Zápis do první tříd

25.03.21

Zápis je určen pro děti narozené v období od 1. 9. 2014 do 31. 8. 2015.

Termín zápisu: 19. 4.  – 23. 4. 2021

Registrace k zápisu do 1. třídy ZDE.

Po úspěšné registraci Vám budou do e-mailu doručeny příslušné formuláře (Žádost o přijetí, nebo Žádost o odklad). Rezervaci na datum a čas vytvořte prosím vždy, tj. i v případě, že ji nebudete doručovat osobně.

S žádostmi můžete naložit následujícími způsoby:

1. Osobním podáním ve škole v termínu od 19. 4. – 21. 4. vždy od 14.00 – 18.00 hod. Do školy přichází pouze jeden zákonný zástupce. Vše bude probíhat v rámci zachování všech protiepidemiologických opatření. Zapisující učitel 1. stupně rád odpoví na Vaše dotazy. Na místě Vám bude vystaveno rozhodnutí o přijetí.
  2. E-mailem s elektronickým podpisem zákonného zástupce na adresu: info@zsedvardabenese.cz.
  3. Poštou nebo do schránky školy.
  4. Do datové schránky školy – ID schránky: ndzmqhf.

K zápisu je nutné dodat: Pokud víte, že dítě nastoupí od 1. ročníku, je nutné doložit rodný list dítěte, popřípadě jeho kopii. Budete-li žádat o odklad, je třeba přiložit patřičná doporučení PPP, odborného lékaře nebo klinického psychologa.

V případě, že nemáte možnost zaregistrovat se elektronicky, nebo máte další dotazy, kontaktujte nás na stankova@zsedvardabenese.cz nebo volejte na telefonní číslo 607 856 367 (Mgr. Pavla Staňková – vedoucí metodického sdružení 1. stupně).

Nežli nás kontaktujete, podívejte se na seznam nejčastějších otázek a odpovědí, které naleznete ZDE.

Organizační pokyny ZDE.

Mgr. Simona Horáková, ředitelka školy