Prodloužení nouzového stavu České republiky

01.11.20

Vážení rodiče, vážení pedagogové,

dne 30. 10. 2020 rozhodla vláda o prodloužení nouzového stavu České republiky do 20. 11. 2020. S tímto rozhodnutím je spojeno i dočasné uzavření základních škol. O všech informacích Vás budeme průběžně informovat na webu školy a sociálních sítích. Pevně věřím, že měsíc listopad společně ve zdraví přečkáme. Děláme maximum proto, aby výuka na dálku probíhala kvalitně a v rámci komfortu jak pro Vaše děti, tak pro naše pedagogy. Společně tvoříme jedinečnost každého z nás, a právě my všichni se podílíme na kvalitním vzdělávání budoucích generací. Vydržme to a přečkejme tyto těžké časy, byť už trvají dlouho a jsou opravdu náročné. Společně to zvládneme!

Mgr. Simona Horáková