Volby do školské rady 2020

18.10.20

Vážení rodiče,

ráda bych Vás seznámila s nově zvolenými členy školské rady na Základní škole Edvarda Beneše v Opavě.

Zástupci z řad pedagogického sboru:

• Mgr. Hana Farská
  • Mgr. Martina Švábová

Zástupci z řad zákonných zástupců:

• Ing. Olga Kožialová
  • Mgr. Vlastimil Racko

Všem novým členům přeji do nadcházejícího funkčního období, aby se vždy s nadhledem a smyslem pro správnost podíleli na rozvoji a správě školy. Dále Vám přeji, abyste i v době, která je ovlivněna nepříznivou epidemiologickou situací dokázali škole i městu prezentovat společné stanovisko, jelikož základem veškerého jednání je primárně kvalitní komunikace. V neposlední řadě gratuluji k získání důvěry ze stran rodičů i pedagogického sboru. Ve školním roce 2020/2021 se těším na spolupráci.

Mgr. Simona Horáková

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...