SBĚRNÁ ŠKOLA / ŠKOLNÍ DRUŽINA / KLUB

1. Třída

2. Třída

3. Třída

4. Třída

5. Třída

6. Třída

7. Třída

8. Třída

9 .Třída

Společné akce tříd

Školní družina / klub

Historie

Drakiáda

Školní družina využila krásné počasí a společně s dětmi vyrazila ke Stříbrnému jezeru. Děti čekal zábavný program, plnění úkolů, pouštění draků a na závěr sladká odměna. Všechny fotografie naleznete na sociálních sítích školy nebo po kliknutí ZDE. 

 

Týden jazyků a zvyků ve školní družině 

Minulý týden se školní družina ponořila do poznávání jiných zemí. Děti se vydaly do Japonska, Kanady, Ruska, Rakouska, Itálie a Anglie. Celý týden se nesl v národních tradicích, jak těch během roku, tak i těch vánočních a novoročních. V pátek se konala cesta kolem světa. Žáci navštívili další země a vyzkoušeli si jejich zvyky… A jaké to byly? Rozkládání matrjošek, azbuka, kreslení novoročních pohlednic a vlajek. Všichni si barevný týden moc užili!
Všechny fotografie naleznete ZDE. 

Nové deskové hry v družině!

Všechny fotografie naleznete ZDE.

 

SBĚRNÁ ŠKOLA – VELIKONOCE

SBĚRNÁ ŠKOLA – OSTROSTŘELEC 

Návštěva SVČ Opava – poznej život zvířat

Jak nám jde učení? 

Den dětí 2021

Víkendový výlet ke koním – Lhota u Opavy

Děti ze školní družiny si v sobotu užily výlet do Lhoty u Opavy. Čekalo je pletení copánků z hřívy, hřebelcování, procházka s hříbaty a povídání si o rozdílech mezi klisnou a kobylou a hřebcem a valachem.
Všechny fotografie naleznete ZDE nebo na sociálních sítích školy.
 

Hlava plná barev – Dům umění Opava

Všechny fotografie naleznete ZDE.

Den stromů – 20. 10. 2021

Všechny fotografie naleznete ZDE.