3. TŘÍDA

1. Třída

2. Třída

3. Třída

4. Třída

5. Třída

6. Třída

7. Třída

8. Třída

9 .Třída

Společné akce tříd

Školní družina / klub

Historie

Plavecký výcvik 2. ročníku

Ve středu 22. 2. 2023 byl zahájen poslední turnus plaveckého výcviku v letošním školním roce. Všichni druháci se velice těšili. Dnes už jsou rozřazeni do skupin podle plaveckých dovedností. Ať vás plavání baví!

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.

 

 

Výstava obrazů žáků 2. A v obchodním domě Prior

 

Když nestátní nezisková organizace Eurotopia vyhlásila výtvarnou soutěž na téma Čardáš, nikdo netušil, že v konkurenci prací nejen z našeho kraje zvítězíme hned ve dvou kategoriích. V té nejmladší zvítězila Liliana Olšáková z 2. A, mezi staršími dětmi si zlato vymalovala Dotothea Dvořáková z 5. C Každopádně to ale není všechno. Obrázky do soutěže se pokusili namalovat všichni žáci z 2. A, a protože se povedly úplně všem, organizace se rozhodla, že jim umožní vystavit své práce v krnovském obchodním domě Prior. Naši druháci tak měli svou první veřejnou výstavu. Ať vás malování baví! Gratulujeme.
 

 

 

Zahájení školního roku 2021/2022

Všechny fotky naleznete ZDE. 

 

Předávání vysvědčení – 31. 1. 2022

 

Dnes se konalo slavnostní předávání vysvědčení a diplomů žákům Základní školy Edvarda Beneše v Opavě. Významného okamžiku se chopila společně s třídním učiteli i paní ředitelka, která dětem popřála mnoho studiích úspěchů. Žáci si odnesli rovněž diplomy a pamětní listy na lyžařský výcvik!

 

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE.

Focení prvňáčků 2021/2022

Všechny fotografie naleznete ZDE.

Pasování na čtenáře – 1.B

Dnešní den se stal významným pro naše nejmenší. Žáci 1.B byli pasováni na čtenáře. A kdo je pasoval? Slavnostního aktu se ujala paní ředitelka, která všem dětem popřála, aby je čtení bavilo a aby v knihách našli potěšení i spoustu nových a zajímavých informací. Nežli každý školák obdržel svůj první slabikář, čekalo ho 8 úkolů k odemčení tří klíčů ke čtení.
Každé dítě dostalo knihu jako symbol toho, že už pozná písmenka i slabiky a že je připraveno na kouzelnou dráhu žáka základní školy.
Všem prvňáčkům gratulujeme!

Všechny fotografie naleznete ZDE.