V úterý 26. 5. 2026 uspořádala naše škola ve spolupráci se SRPDŠ sportovní akci s názvem Odpoledne v pohybu. Žáci i s rodiči vyrazili na okruh směřující ke Stříbrnému jezeru, kde na ně čekala projížďka na raftech a následná střelba ze vzduchovky či laserové zbraně. Trasa pak pokračovala do Městských sadů, kde si všichni vyzkoušeli hod granátem na cíl. Po sportovních výkonech se účastníci vrátili do školy, aby si společně opekli špekáčky a užili si příjemné posezení. Závěr dne patřil zasloužené zábavě a volným aktivitám, při kterých si děti zahrály fotbal, přehazovanou a spoustu dalších her. Bylo to super! Děkujeme za hojnou účast.
Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.












