V pátek 22. 5. 2026 se konal atletický čtyřboj starších žáků a žákyň, kde naši reprezentanti předvedli skvělé výkony a obrovské nasazení. Starší žáci si od první disciplíny udržovali náskok a zaslouženě vybojovali pro naši školu úžasné 1. místo, zatímco děvčata ukázala obrovskou bojovnost a obsadila celkovou 6. příčku. Absolutní hvězdou dne se stal Marek Gebauer, který vybojoval 1. místo v celkovém hodnocení všech 82 závodníků, skvěle doplněný Ondřejem Lindovským na 6. místě a Matyášem Mertensem na 8. místě. Všem sportovcům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k parádním výsledkům!












