Ve středu 20. 5. 2026 se konal Atletický čtyřboj, kde se naši žáci v konkurenci 15 škol rozhodně neztratili a domů vezou skvělé výsledky!
Individuální úspěchy:
David Franek – 1. místo v běhu na 60 m (8,17 s) a celkově 3. místo mezi jednotlivci.
Max Grygar – 2. místo v dálce (471 cm – jen centimetr od zlata!) a celkově 5. místo.
Ema Přibylová – 2. místo v dálce, 3. místo na 600 m. a celkově 5. místo.
Greta Halfarová – 2. místo na 600 m. a celkově 6. místo.
David Racko – 4. místo na 60 m. a celkově 8. místo.
Týmový úspěch:
Obě naše družstva – jak mladší žáci, tak mladší žákyně (s nástřelem přes 6000 bodů) – vybojovala druhá místa. Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.












