V pátek 8. května 2026 jsme s naším turistickým oddílem vyrazili na další výlet. Naše trasa začala v Radkově (část Dubová), odkud jsme zamířili na zříceninu hradu Vikštejn. Děti tam čekala hra a hledání pokladu!
Co jsme všechno stihli?
Prošli jsme se nádhernou přírodou Údolím Moravice až do Žimrovic.
V ADP jsme rozdělali oheň, opekli špekáčky a děti se vyřádily na prolézačkách.
Naši cestu jsme zakončili v Hradci nad Moravicí, odkud nás vlak odvezl domů.
Naši turisté tentokrát pořádně mákli a ušli téměř 20 km! Klobouk dolů před všemi účastníky za jejich nasazení a dobrou náladu po celou cestu. Děkujeme za skvělý den a už teď se těšíme na další společné kilometry!
Všechny fotografie naleznete po kliknutí na odkaz ZDE.












