Úspěšní inline bruslaři – 1. a 3. místo

11.06.24

V pátek 7. června se naše děti zúčastnily Školního inline poháru. Úplně poprvé se pohár konal na novém opavském inline okruhu. Žáci se s tratí skvěle poprali a dokonce dokázali obsadit i stupně vítězů. Šimon Malík vybojoval ve své kategorii krásné 3.místo Eliška Malchárková se umístila na 1. místě v kategorii “nezávodní bruslař” a tato příčka patřila také Šimonu Herudkovi.
Děkujeme za reprezentaci!

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...