Atletický čtyřboj

11.06.24

V pondělí 10. června se žáci 4. a 5. ročníků zúčastnili atletického čtyřboje. Házeli kriketovým míčkem, skákali do dálky, běhali šedesátku a nakonec 800 m. Děvčata ve složení Grétka Halfarová, Eva Hostášková, Sofie Fričová a Natálie Matějů dokázala vybojovat 2. místo a chlapci ve složení Daniel Lisník, Štěpán Polouček a David Franek skončili na nejlepším prvním místě. Dařilo se také v kategorii jednotlivců, ve které Gréta Halfarová obsadila 3. místo a David Franek kategorii jednotlivců jednoznačně vyhrál.
Žákům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...