Závěrečný galavečer – TANEČNÍ 2024 

06.06.24

V úterý 4. června 2024 se v sále KD Na Rybníčku konal závěrečný galavečer žáků 9. ročníku. Atmosféra byla nabitá energií a taneční parket se brzy zaplnil mladými tanečníky, kteří předvedli své umění v latinských i standardních tancích. Hudba, tanec i atmosféra v sále byly ohromující a všichni zúčastnění si večer naplno užili. Chtěli bychom touto cestou poděkovat manželům Hartmannovým za jejich úžasnou práci, za trpělivost, profesionalitu a lásku k tanci, kterou předali našim žákům. Závěrečný galavečer byl krásnou tečkou za 9. ročníkem. Mnohokrát děkujeme a těšíme se zase příští rok.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...