Vezeme třetí místo ze soutěže 1:0 pro němčinu! 

06.06.24

Ve středu 5. 6. 2024 se 6 žákyň 7. ročníku zúčastnilo v Praze finále sportovně vědomostní soutěže 1:0 pro němčinu. Společně s dalšími 13 týmy sehrály turnaj v kopané a v teoretické části řešily kvízy, ve kterých prokázaly své skvělé znalosti o Německu, Bundeslize a fotbalu všeobecně. Holky se pečlivě připravovaly: trénovaly hru, biflovaly se slovíčka. V obou kolech soutěže prokázaly týmového ducha a bojové srdce, a tak jim zaslouženě náleží 3. místo. Děvčata, respekt. Byly jste skvělé. Poděkování náleží paní učitelce Farské, paní učitelce Pavlíkové a panu učiteli Vojtěškovi a všem klukům, kteří s fotbalovou přípravou pomáhali. Soutěž pořádal Goethe-Institut Praha, Česko – německá fotbalová škola a FC Zličín.

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...