Úspěch v Eurorebusu – jsme třetí nejlepší škola v ČR 

06.06.24

Ve středu 5. června se v Praze uskutečnilo celostátní finále soutěže Eurorebus. Reprezentovaly nás týmy 7.A – Ondra Havlíček, Dominik Nelešovský, David Jamnický a 9.C – Sebastian Moravec, Adam Benš a Jakub Suchánek. V silné konkurenci základních škol a osmiletých gymnázií se do první desítky kategorie šestých a sedmých tříd probojovala 7.A a obsadila nádherné 9. místo. Ještě většího úspěchu dosáhla naše škola v soutěži “O nejúspěšnější základní školu” a s počtem 977 500 bodů jsme se umístili na skvělém 3. místě.
Děkujeme tímto všem žákům, kteří naši školu reprezentovali v krajském a celostátním kole, ale také žákům 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.B, 9.B a 9.C, kteří se do letošního ročníku zapojili a získávali body v základních elektronických kolech.

 

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...