Skvělý úspěch – 1. místo ve výtvarné soutěži k výročí 800 let Opavy 

06.06.24

První místo v kategorii žáků 2. stupně ZŠ v oboru kresba, malba a zároveň Cenu primátora města Opavy získala ve výtvarné soutěži uspořádané k výročí 800 let města Opavy Eliška Jamnická, žákyně 9. A. Ve stejné kategorii získala čestné uznání také Mia Pacigovičová z 9.B. Výkresy děvčat vynikly v konkurenci více než tisícovky soutěžních prací. Ocenění předali zástupci organizátorů soutěže společně se zástupci města na slavnostním vyhodnocení dne 30. května 2024. Elišce i Mii gratulujeme a přejeme další skvělé výtvarné nápady a úspěchy! Ocenění v této soutěži zaznamenaly také děti ze školní družiny. Jejich zástupkyně Anežka Kožialová ze 4.C převzala ocenění za 2. místo v kategorii žáků 1. stupně v oboru prostorových prací. Blahopřejeme!

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...