Nabídka pracovní pozice – UČITEL/KA MATEMATIKY 

01.06.24

Přijmeme do svého týmu kolegyni či kolegu na pozici Učitel/ka matematiky. Předpokladem nástupu je splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona 563/2004 Sb., schopnost práce v týmu, spolehlivost, ochota vzdělávat se, komunikativnost a empatický přístup.

Zaměstnanecké výhody: FKSP – příspěvek na obědy a penzijní pojištění, osobní ohodnocení, odměny.

Váš životopis s motivačním dopisem zašlete na: info@zsedvardabenese.cz.

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...