VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

03.05.24

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek.

Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP

Nástup: od 1. 9. 2024

Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz.

 

Podobné příspěvky

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...

O kom se mluví: Veronika Šimíčková z 9. B

O kom se mluví: Veronika Šimíčková z 9. B

Chodí po stejných chodbách jako vy. Na první pohled nenápadná, přesto výjimečná. Reprezentuje školu a vyhrává jazykové soutěže. Veronika vyhrála 3x školní kolo a 2x okresní kolo Soutěže v německém jazyce. Loni byla v okrese druhá, letos čtvrtá v kraji. Na podzim třetí...