Spanilá jízda pokračuje – vítězství v okresním kole Biologické olympiády 

01.05.24

Máme dalšího vítěze okresního kola Biologické olympiády, tentokrát v kategorii mladších žáků (6. a 7. ročníků).  Dorothea Dvořáková ze 6. C. si v pondělí 22. 4. 2024 poradila nejen s poznávačkou rostlin, živočichů a hub, ale také s laboratorním úkolem. Porazila všech 37 soutěžících  a získala fantastické 1.místo.
Gratulujeme k obrovskému úspěchu a přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...