Mladý zahrádkář, Floristika 2024 

01.05.24

Již tradičně se naše škola zapojila do soutěží Mladý zahrádkář a Floristika, které se konaly ve středu 24. 4. 2024 v prostorách Masarykovy střední školy zemědělské v Opavě. Floristky – Tereza Cigánková (9. A) a Vanessa Kubná (9. A) měly za úkol vytvořit co nejkrásnější květinovou misku. Mladí zahrádkáři soutěžili ve dvou kategoriích.
Adéla Paverová (6. A), Alexandra Steinová (6. B) a Laura Špillerová (6. C) nás reprezentovaly v kategorii mladších žáků a Ondřej Jan Rozsypal v kategorii starších žáků. Skvělého výsledku dosáhla Alexandra Steinová, která ve velké konkurencí obsadila výborné 3. místo. Ondra zabodoval na plné čáře, obhájil loňské prvenství a získal úžasné 1. místo. Moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí v národním kole, které proběhne v červnu v Praze.
Všem výše jmenovaným děkujeme za přípravu a skvělou reprezentaci školy. Jsme na vás pyšní!

 

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...