Opava Masterminds! 2024 

24.04.24

Dne 16. dubna 2024 se v naší škole pod záštitou primátora města Opavy, Ing. Tomáše Navrátila, konal 1. ročník anglické soutěže Opava Masterminds!, která je určena žákům 1.- 5. ročníku ZŠ. Soutěže se zúčastnilo na 60 dětí z devíti škol opavského okresu. Děti soutěžily v týmových i individuálních kategoriích. Letošní ročník byl velmi zdařilý a už nyní se těšíme na další. Našimi partnery jsou British Council při UP Olomouc, Megabooks, nakladatelství Oxford University Press a v neposlední řadě Sdružení rodičů a přátel při ZŠ E. Beneše. Moc děkujeme.

Všechny fotografie naleznete na sociálních sítích školy nebo po kliknutí ZDE. 

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...