Krajské kolo Eurorebusu 

22.04.24

V sobotu 20. dubna 2024 se tříčlenné týmy, reprezentující třídy 6.A, 6.C, 7.A, 7.B, 8.B a 9.C, zúčastnily krajského kola soutěže Eurorebus v Olomouci.
V kategorii 6. a 7. ročníků ZŠ (a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií) se na vynikajícím 5. místě umístil tým 7.A ve složení Ondra Havlíček, David Jamnický a Dominik Nelešovský a zajistil si postup do celostátního kola v Praze. Ve stejné kategorii obsadila krásné 9. místo třída 7.B, reprezentovaná trojicí Kryštof Hrbáč, Ondra Mičker a Martin Richter.
V kategorii 8. a 9. tříd (a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií) vybojoval výborné 7. místo tým z 9.C ve složení Sebastian Roman Moravec, Jakub Suchánek a Adam Benš.
Všem výše jmenovaným i dalším žákům naší školy – Alexi Antlovi, Veronice Nekrasové, Matyáši Mertensovi, Filipu Grómanovi, Barboře Lukešové, Matyáši Tatýrkovi, Jakubu Kohoutkovi, Kájovi Harazinovi, Vojtovi Špillerovi – děkujeme za reprezentaci v netradičním sobotním termínu a Ondrovi, Davidovi a Dominikovi přejeme hodně štěstí 5. června v Praze.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...