První jarní výlet turistického spolku EBEN 

12.04.24

V neděli 7. 4. 2024 se konal první jarní výlet našeho turistického spolku EBEN. Krásné počasí jsme strávili procházkou z Vítkova – Podhradí přes Weisshuhnův kanál – papírenský náhon u Hradce nad Moravicí až k nádraží, odkud jsme se vlakem vydali zpět domů. Více jak 16 km v krásné přírodě, procházka a den na sluníčku! Chceš se k nám také přidat a užít si dobrodružství se svými kamarády a učiteli? Řekni si o přihlášku p. uč. Míčkové, Trojkové nebo panu učiteli Hendrychovi.

Všechny fotografie naleznete na sociálních sítích školy nebo po kliknutí ZDE. 

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...