Tulipánový běh 2024

24.03.24

První jarní den se uskutečnil již třetí ročník Tulipanového běhu, který připravili klubáci pro mladší kamarády ze školní družiny. 🏃Do příprav a samotného běhu se zapojilo na sto dětí. Podpořili jsme tak ” Březen měsíc naděje”, který je věnován na podporu všech onkologicky nemocných. Poděkování za výtvarné zpracování tulipánů, které zkrášlují onkologické oddělení v Olomouci, patří dětem ŠD pod vedením paní vychovatelky Měrkové a děvčatům z 9. tříd pod vedením p. učitelky Černínové. Velké díky patří i paní Jiřince, která celou akci již třetím rokem organizuje.

Všechny fotografie naleznete na sociálních sítích školy. 

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...