První ročník soutěže v anglickém jazyce 

14.03.24

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 pořádá pod záštitou primátora Statutárního města Opavy 1. ročník soutěže v anglickém jazyce. 
Termín: 16. 4. 2024 
Přihlášky posílejte do 29. 3. 2024 na adresu info@zsedvardabenese.cz.
Maximální počet soutěžících z jedné školy:
1.⁠ ⁠ročník – 2 žáci
2.⁠ ⁠ročník – 2. žáci
3.⁠ ⁠ročník – 1 žák
4.⁠ ⁠ročník – 1 žák
5.⁠ ⁠ročník – 1 žák
Přijďte si zasoutěžit a poměřit své znalosti s těmi nejlepšími. Těšíme se na vás.

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...