Lyžák 7. ročníku

06.03.24

Hned po jarních prázdninách se naši lyžaři a snowboarďáci vydali na Praděd. Jako snad jediní v zemi ještě měli sníh a náležitě si ho užili. Počasí se postupně umoudřovalo, výkony zlepšovaly a k celkové pohodě přispělo i pohodlí a skvělé jídlo krásného hotelu Petrovy kameny. Horská služba přijela naštěstí udělat jen přednášku o bezpečí na horách a nemusela řešit žádný úraz. Dokonce ani rýmečka nikoho nepotkala, takže se všichni kromě týdenní lyžovačky mohli taky bavit bohatým večerním programem a budou mít ještě dlooouho na co vzpomínat.

Video z lyžařského kurzu naleznete po kliknutí ZDE.

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...