Dorothea Dvořáková – naše jazyková princezna! 

06.03.24

Dne 27. února 2024 proběhlo okresní kolo Soutěže v anglickém jazyce kategorie 6. – 7.ročníků základních škol a víceletých gymnázií. Dorka, žákyně 6. C, podala fantastický výkon už ve školním kole, kdy vyhrála ve své kategorii a ani v okrese se rozhodně neztratila. Z 36 dětí se umístila  na děleném 7.- 9. místě, což svědčí o velké konkurenci a minimálních rozdílech na předních příčkách. Máme z Dorky velkou radost a srdečně gratulujeme!

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...