Okresní finále v přehazované

05.03.24

29.⁠ ⁠února naše škola pořádala souboj těch nejlepších šesti týmů 5. tříd z celé Opavy a okolí. Naše družstvo porazilo ZŠ Englišova i ZŠ Kylešovice a tím si zajistilo postup ze základní skupiny z prvního místa. V semifinále jsme narazili na soupeře ze ZŠ Komárov, odtud pak opět vítězně postoupili do samotného finále, kde jsme se střetli, stejně jako v okrskovém kole, se ZŠ Vrchní. Po vyrovnaném třísetovém utkání naši hráči nakonec podlehli, ale i ze stříbrných medailí měli nakonec zaslouženou radost. Všem zúčastněným žákům z 5.A a 5.B i jejich trenérkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...