Bruslení s hokejisty 

05.03.24

Jaké to je trávit po škole čas na ledě? Jak vypadá trénink našich hokejistů? Jejich spolužáci ze čtvrtých ročníků měli možnost si to alespoň na chvíli vyzkoušet. Ve středu 28. února sbalili brusle a nastoupili společně do autobusu, který je dovezl k ledové ploše v Městských sadech. Tam si s hokejisty nejen zabruslili, ale podívali se i na jejich tréninkový zápas. Bylo to krásné odpoledne a už teď všichni plánují, kdy si to zase zopakujeme. Akce je součástí projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, dotovaného z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

 

Podobné příspěvky

Červnový výlet SK EBEN – Velké Hoštice

Červnový výlet SK EBEN – Velké Hoštice

V sobotu 6. 6. 2026 se náš turistický oddíl vydal do Velkých Hoštic na dětský den v kouzelném designu víl a elfů, kde děti po splnění osmi úkolů získaly pamětní medaile. Všichni jsme si pohádkovou atmosféru moc užili a odvážíme si skvělé zážitky. Velice děkujeme...

Cyklistický kurz 6. ročníku

Cyklistický kurz 6. ročníku

Ve středu 3. června 2026, symbolicky na Světový den jízdy na kole, jsme úspěšně zahájili náš třídenní cyklistický kurz v Penzionu nad stájí v Jakartovicích, kam jsme dorazili na kolech přímo od školy. První dny nám přinesly spoustu slunce a různorodý program, během...