Bruslení s hokejisty 

05.03.24

Jaké to je trávit po škole čas na ledě? Jak vypadá trénink našich hokejistů? Jejich spolužáci ze čtvrtých ročníků měli možnost si to alespoň na chvíli vyzkoušet. Ve středu 28. února sbalili brusle a nastoupili společně do autobusu, který je dovezl k ledové ploše v Městských sadech. Tam si s hokejisty nejen zabruslili, ale podívali se i na jejich tréninkový zápas. Bylo to krásné odpoledne a už teď všichni plánují, kdy si to zase zopakujeme. Akce je součástí projektu ,,V pohodě ve škole i na ledě”, dotovaného z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

 

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...