David Meixner – žák roku 2023/2024 

25.02.24

Ve čtvrtek 22. 2. 2024 probíhalo na Magistrátu města Opavy oceňování nejúspěšnějších žáků základních škol. Ve školním roce 2023/2024 se jim na naší škole stal David Meixner z IX. C. David patří mezi nejlepší žáky školy. Učení ho baví, má všeobecný přehled. Vyniká zejména v matematice a přírodovědných předmětech. Ve vědomostních i sportovních soutěžích se pravidelně umisťuje na předních místech. Pravidelně se zapojuje do dění třídy i školy. David je cílevědomý, velmi komunikativní, je kamarádský. Má velmi vyvinuté sociální cítění, dokáže v pravou chvíli podat pomocnou ruku spolužákům, kteří to potřebují. Rád sportuje, chodí do posilovny. Věnoval se karate, ve své kategorii vyhrál mistrovství ČR. V současnosti je úspěšným hráčem volejbalu. Mezi jeho další koníčky patří cestování a hraní počítačových her. Davidovým cílem je studovat na Slezském gymnáziu, v budoucnu by se chtěl věnovat mezinárodnímu obchodu. Nemá žádný konkrétní vzor, ale mezi lidi, kteří ho inspirují, patří např. Elon Musk, Cristiano Ronaldo a jeho táta.
Řídí se heslem: Všechno, co se stalo, se stát mělo, i když je to špatné nebo dobré.

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...