Školním ples k 50. výročí školy a sportovních tříd 

13.02.24

Ples pořádaný SRPDŠ školy se uskutečnil v pátek 9. února 2023 v sálu Lidového domu v Opavě. Úvodního slova a zahájení se ujala paní ředitelka, která poděkovala všem členům SRPDŠ za jejich práci a také zavzpomínala na historii a vznik hokejových tříd. Poté na parket zamířila děvčata z 5. ročníku, která předvedla rock’n’rollovou show. Následovalo zahájení hudební skupinou Pocity a hned od prvních tónů se parket zaplnil tanečníky.
Program zpestřily ještě dva kulturní vstupy, v tom prvním se představily členky taneční školy Dance4life, úřadující mistryně České republiky Valérie Mošová a Anna Chalupová. V posledním kulturním vstupu nám absolvent školy Vojtěch Jesionka se svou taneční partnerkou Viktorií Patócsovou zatančili latinskoamerické tance. Obě vystoupení byla úžasná a byla odměněna bouřlivým potleskem.
Předposledním bodem programu byla dražba dresu HC Slezanu Opava z roku 1996, kdy opavský klub postoupil do extraligy. Vydražená částka 10 000,- kč bude společně s celým výnosem z plesu použita na zhotovení podlahy a nákup nábytku do přístřešku přírodní učebny (před školním klubem).
Chvilku po půlnoci bylo zahájeno slosování tomboly o 120 cen. Kromě menších výher organizátoři zajistili také řadu hodnotných cen, a to televizor, kuchyňský robot, poukázky na wellness pobyt, vrtačka BOSCH nebo poukázka na vyhlídkový let vrtulníkem. Po tombole pokračovala produkce skupiny Pocity až do 3. hodin ranní pro početnou skupinu nejvytrvalejších tanečníků.
Máme velmi pozitivní ohlasy účastníků školního plesu, za jehož přípravu a realizaci zaslouží velký dík členové SRPDŠ. Tým vedený Zuzanou Hruškovou odvedl skvělou práci. Za pomoc při přípravě děkujeme pedagogům školy a školního klubu, za krásné ceny do tomboly sponzorům.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE. 

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...