Fond malých projektů v Euroregionu Silesia – schůzka s partnerem projektu

05.02.24

V úterý 30. 1. 2024 se uskutečnila schůzka s partnerem projektu „Zespol Szkolno – Przedszkolny Nr 1 – Henryka Jordana 6, 47-400 Racibórz“. Hlavní bodem programu byla příprava projektové žádosti Fondu malých projektů v Euroregionu Silesia pro období 2021–2027. Projekt s názvem „Sportem ke spolupráci, poznání a porozumění“ plánujeme realizovat v roce 2025. S polskými partnery jsme se dohodli na způsobu řízení projektu a třech aktivitách, na které budeme žádat dotaci:
1. Společný lyžařský kurz 5. ročníku (únor 2025)
2. Společný cyklistický kurz (červen 2025)
3. Akce „Odpoledne v pohybu“ za účasti dětí a jejich rodičů partnerské školy z Markowic, červen 2025
Hlavní cílem je navázat dlouhodobou spolupráci s partnerskou školou v zahraničí a realizovat společné akce.

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...